Single Club CUSTOM

One of the top football clubs in Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

Charles Davidson

results

The Last Match

squad

The First Team

5
Valon Metaj
Försvarare
16
Boran Hümmet
Mittfältare
13
Miguel Perez
Mittfältare
15
Sajjad Al-Khazaali
Mittfältare
18
Mehdi Karam
Försvarare
30
Ardit Gjonbalaj
Försvarare
19
Jusuf Qoku
Mittfältare
3
Shemsedin Zabeli
Försvarare
17
Ahmed Al Zagnonn
Anfallare
table

Premier League

PosKlubbSVOFGMIM+/-P
1Höllviken1392231131829
2Klagshamn1384133231028
3Bellevue1390444232127
4Lilla Torg138322112927
5FC Trelleborg136432924522
6Staffanstorp U1262433122120