Gästboken
Ditt IP-nr sparas i databasen så att vi kan avgöra vem som har skrivit vad.
Alla inlägg godkänns innan dem publiceras. Fält markerade med * är obligatoriska.


*namn:
e-post adress:
hemsida:
*stad:
*meddelande:
   
Det har skrivits 1433 inlägg, max 20 sidor visas.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>>
Du är på sida 1.

Dardania IF Borås | 2014-10-12 19:38:48 | E-post | Hemsida
I nderuari Drilon/ Kosova IF!
Flm shumë për urimin dhe ju shprehim gjithashtu urimet më të përzemërta për avansimin e Kosova IF në divizionin e IV-të. Ndajmë gëzimin me ju dhe shpresojmë në një bashkëpunim në të ardhmën.
Me nderime
Muharrem Binaku
Kryetar i Shoqatës shqiptare Dardania IF.
pireci malmö | 2014-09-26 10:08:08
GRATTIS KOSOVA TILL DIV 4
Urime te gjithe lojtareve,trajnereve si dhe kryesis per punen qe e keni bere.
Edhe lojtaret mire e kan mare,por mbas se miri e ka maren Ekremi,Cdo here kur e ka mare u ka lendu .
Edhe driloni me Albin kurtin e kan maren mire.
Mos haroni me na thire ne feste me qingja.
Faton Malmö | 2013-10-06 11:17:35
Lycka till idag.... Forca Kosova
Abaz Kryeziu Malmö | 2013-02-04 22:46:40
Përshendetje të gjithë!

Emri im është Abaz Kryeziu. Tani unë dhe Tifozat Kuq e Zi jemi duke organizuar një udhëtim drejt ndeshjes mes Norvegjisë dhe Shqipëris në Oslo më 22 mars. Ndeshja kundër Norvegjisë, eshtë ndeshjen e rradhes e Shqipërisë në grupin kualifikuese te kupes botërorë. Ne përpiqemi te jemi sa më shumë tifoz shqiptar për të mbështetur ekipin tonë kombëtar.

Ne do të kemi tre autobusë që nisen nga Malmö. Çmimi i biletave per ndeshjen dhe i autobusit është 960: - Nëse doni një t-shirt me shtyp ajo kushton 140: - ekstra. Totali për të gjithë 1,100: -

Për informacion më të detajuar ju lutem vizitoni faqen tonë në:

http://www.svenskafans.com/europa/albanien/Information-om-resan-till-Norge-Uppdaterad-130204-469402.aspx

Nese keni ndonjë pyetje ju mund të gjeni numrin tonë në linkun.

Ju faleminderit!
Abaz Kryeziu
spelare malmö | 2012-12-13 09:39:29 | Hemsida
Vill bara säga att vi spelare är otroligt tacksam att vi har en tränare som Sven. Sven du betyder mycket för laget och klubben. Jag tror du inspirerar många av oss.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>>
Du är på sida 1.

Ingen match planerad
Pos. 
Lag
M
P
Vellinge IF 
17
45
Veberöds AIF 
17
34
Lilla Torg FF 
17
32
10 
Kosova IF  
17
14
11 
KSF Srbija Malmö 
17
12
12 
Dösjöbro IF 
17
8
Klicka här för detaljerad tabell
2019-08-24
Seriematch
Kosova IF - Vellinge IF
3 - 4
Huvudsponsor
Miri Bygg AB
SponsorerHemsida sponsrad/utvecklad av
Rugovani Productions
KSF Kosova IF, info@kosovaif.com | Utvecklad av: www.RUGOVANI.com © 2003 - 2020